התקשרו 0548044999

אנגלית מדוברת

כל ילד לומד אנגלית בבית הספר, ועדיין ישראלים רבים מתקשים לנהל שיחה שוטפת באנגלית כשהם נדרשים להציג מוצר חדש בפני מתעניינים מארצות הברית. ואכן, בעוד בעת ניסוח משפטים באנגלית יש לנו זמן לבדוק כל מילה לפני שאנו כותבים אותה, אנגלית מדוברת דורשת מאתנו תגובה מיידית. אם גם אתם חוששים לפצות את פיכם בפני עובר אורח בלונדון כדי לשאול איך מגיעים לביג בן, רונית ארזי היא המורה המתאימה לכם. כשתתחילו להכיר את שיטת הלימוד המיוחדת שלה, תוכלו לדבר אנגלית שוטפת תוך זמן קצר.

טיפים לשיפור אנגלית מדוברת לישראלים

מעוניינים לשפר את הביטחון העצמי שלכם ולדבר אנגלית שוטפת? אלה כמה טיפים שיוכלו לסייע לכם:

  • דברו עם אחרים – אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את כישורי האנגלית המדוברת היא פשוט לקפוץ למים ולהתחיל לדבר. בני שיחתכם לא חייבים להיות דוברי אנגלית מלידה. תוכלו להתחיל להתאמן עם האחים בבית או עם החברים במפגשים של שעות הערב. ואם אינכם מוצאים עם מי לדבר, פנו לאינטרנט. ישנן רשתות חברתיות כמו Google Talk אשר מאפשרות לדבר עם גולשים מכל העולם.
  • תתחילו לשיר – בחרו שיר שאתם אוהבים באנגלית ולימדו אותו. זוהי אחת הדרכים החווייתיות והמהנות ביותר ללימוד השפה.
  • צאו לטיול בחו"ל – דרך מהנה נוספת לפתח את כישורי האנגלית המדוברת. אתם זוכים לטייל ברחבי העולם ולומדים אנגלית על הדרך. שימו לב שכשאתם נמצאים בחו"ל, אין לכם ברירה אלא לדבר באנגלית. כך שסביר להניח שכאשר תחזרו לארץ, תתחילו לדבר באופן שוטף.
  • לנהל יומן באנגלית – אמנם מדובר במלאכת כתיבה ולא דיבור, אך היא תעזור לכם לשפר את האנגלית המדוברת. זאת משום שהיומן האישי נועד לתאר במילים שלכם את הפעולות היום יומיות שלכם. כאשר אתם כותבים באנגלית, אתם גם חושבים באנגלית והרגל זה יסייע לכם לדבר.

מחפשים מורה לאנגלית

דרך טובה נוספת ללמוד אנגלית מדוברת, היא לפנות למורה מקצועית אשר תסיר את החלודה מהאנגלית המדוברת שלכם. למורה המנוסה והמיומנת יש שיטות מוכחות ללמד אתכם אנגלית תוך זמן קצר. אך מעבר לכל, אנגלית לומדים בהנאה, ולכן חשוב שתיווצר כימיה בינכם לבין המורה.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים