התקשרו 0548044999

אנגלית עסקית במרכז

שיעורי אנגלית עסקית במרכז הופכים לנפוצים יותר ויותר. אנשי עסקים רבים מעוניינים לקדם את הפרויקטים שלהם ולהפיץ את החברה גם בקרב דוברי האנגלית בארץ ובעולם. רונית ארזי היא מורה לאנגלית עסקית אשר מסייעת לאנשי העסקים לשפר את האנגלית שלהם ומעניקה להם כלים לשיפור אוצר המילים, כך שיוכלו להציג את הפרזנטציה שלהם ולתת שירות גם בארצות שמעבר לאוקיינוס.

מה ההבדל בין אנגלית עסקית במרכז לאנגלית רגילה

בקרב ישראלים לא מעטים קיימת תפיסה שאם הם יודעים לדבר ולכתוב באנגלית ברמה טובה, הרי שהם אינם זקוקים לשיעורים נוספים באנגלית. ואכן, ממבט ראשון, נראה שלישראלים אין בעיה עם השפה האנגלית. רבים שולטים בה, רואים סרטים ואף קוראים מאמרים וספרים. ועדיין, כאשר יש צורך לדבר על העסק או בכלל, הם עומדים חסרי אונים. זאת משום שיש הבדל בין האנגלית העסקית לאנגלית המדוברת, ה"עממית". אם כי למעשה קיימים הבדלים משמעותיים בין השפות:

  • האנגלית שבה אנו משתמשים בחיי היום יום מבוססת יותר על שפה מדוברת שיש בה לא מעט ביטויים עממיים. בשפה זו מדברים גם בסרטים ההוליוודיים שאנו למדנו לראות ללא תרגום. האנגלית העסקית, לעומת זאת, היא אנגלית רשמית יותר, ובה אין תמיד מקום לסלנג היום יומי.
  • האנגלית העסקית כוללת מונחים מקצועיים רבים, בהתאם לתחום שבו אתם מעוניינים להרצות או לעסוק. כשמדובר בהרצאה בעברית, הרי שאתם שולטים בכל המונחים הרלוונטיים, ואילו באנגלית המצב עלול להיות לא בטוח. מורה לאנגלית עסקית תוכל לסייע בתרגום המדויק של המונחים המקצועיים לשפה האנגלית ולמנוע אי הבנות במהלך הרצאות וכנסים.
  • שיטות הלימוד של האנגלית העסקית והאנגלית המדוברת הן שונות. בעוד שלימודי האנגלית העסקית מבוססים על ידע קודם, הרי שבלימודי האנגלית המדוברת מתחילים התלמידים פעמים רבות מאפס.

האנגלית שמגיעה למרכז

בערים כמו תל אביב, רמת גן, הרצליה, חולון, הוד השרון או קריית אונו מתרחשות פעילויות עסקיות בכל עת. שם קמה לה חברת הייטק, וכאן נוסד משרד חדש לרואי חשבון. הבעלים של בתי העסקים האלה זקוקים לשליטה טובה באנגלית, ולכן הם פונים למורה מקצועית. חשוב לבחור במורה בעלת ניסיון רב שיכולה להוביל אתכם אל ההצלחה המיוחלת.

אנגלית עסקית במרכז עם רונית ארזי

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים