התקשרו 0548044999

אנגלית עסקית במרכז

שיעורי אנגלית עסקית במרכז הופכים לנפוצים יותר ויותר. אנשי עסקים רבים מעוניינים לקדם את הפרויקטים שלהם ולהפיץ את החברה גם בקרב דוברי האנגלית בארץ ובעולם. רונית ארזי היא מורה לאנגלית עסקית אשר מסייעת לאנשי העסקים לשפר את האנגלית שלהם ומעניקה להם כלים לשיפור אוצר המילים, כך שיוכלו להציג את הפרזנטציה שלהם ולתת שירות גם בארצות שמעבר לאוקיינוס.

 

מה ההבדל בין אנגלית עסקית במרכז לאנגלית רגילה

בקרב ישראלים לא מעטים קיימת תפיסה שאם הם יודעים לדבר ולכתוב באנגלית ברמה טובה, הרי שהם אינם זקוקים לשיעורים נוספים באנגלית. ואכן, ממבט ראשון, נראה שלישראלים אין בעיה עם השפה האנגלית. רבים שולטים בה, רואים סרטים ואף קוראים מאמרים וספרים. ועדיין, כאשר יש צורך לדבר על העסק או בכלל, הם עומדים חסרי אונים. זאת משום שיש הבדל בין האנגלית העסקית לאנגלית המדוברת, ה"עממית". אם כי למעשה קיימים הבדלים משמעותיים בין השפות:

  • האנגלית שבה אנו משתמשים בחיי היום יום מבוססת יותר על שפה מדוברת שיש בה לא מעט ביטויים עממיים. בשפה זו מדברים גם בסרטים ההוליוודיים שאנו למדנו לראות ללא תרגום. האנגלית העסקית, לעומת זאת, היא אנגלית רשמית יותר, ובה אין תמיד מקום לסלנג היום יומי.
  • האנגלית העסקית כוללת מונחים מקצועיים רבים, בהתאם לתחום שבו אתם מעוניינים להרצות או לעסוק. כשמדובר בהרצאה בעברית, הרי שאתם שולטים בכל המונחים הרלוונטיים, ואילו באנגלית המצב עלול להיות לא בטוח. מורה לאנגלית עסקית תוכל לסייע בתרגום המדויק של המונחים המקצועיים לשפה האנגלית ולמנוע אי הבנות במהלך הרצאות וכנסים.
  • שיטות הלימוד של האנגלית העסקית והאנגלית המדוברת הן שונות. בעוד שלימודי האנגלית העסקית מבוססים על ידע קודם, הרי שבלימודי האנגלית המדוברת מתחילים התלמידים פעמים רבות מאפס.

 

האנגלית שמגיעה למרכז

בערים כמו תל אביב, רמת גן, הרצליה, חולון, הוד השרון או קריית אונו מתרחשות פעילויות עסקיות בכל עת. שם קמה לה חברת הייטק, וכאן נוסד משרד חדש לרואי חשבון. הבעלים של בתי העסקים האלה זקוקים לשליטה טובה באנגלית, ולכן הם פונים למורה מקצועית. חשוב לבחור במורה בעלת ניסיון רב שיכולה להוביל אתכם אל ההצלחה המיוחלת.

אנגלית עסקית במרכז עם רונית ארזי

כך לומדים אנגלית עסקית במרכז

רבים רוצים ללמוד אנגלית עסקית במרכז על מנת לשפר את יכולות התקשורת המקצועית שלהם לצורך נסיעות, תכתובות עם קולגות מעבר לים בדואר אלקטרוני, התנהלות בתוך הארגון, כתיבת מסמכים טכניים וכמובן ראיונות עבודה. בשונה מאנגלית שנלמדת בתיכון או אפילו תוך כדי התואר, האנגלית העסקית שנלמדת אצל רונית ארזי מתמקדת באותם נושאים ותחומים הרלוונטיים לאנשי עסקים, חברות וארגונים.

 

לימוד אנגלית עסקית במרכז באופן אפקטיבי מתמקד במספר מישורים שונים:

  • הקניית ביטחון: באמצעות לימוד בסביבה נעימה ותומכת, ניתן לחזק את הביטחון העצמי של התלמיד ולאפשר לו לדבר באופן שוטף וטבעי, והדבר לא פחות חשוב מאשר לדעת כיצד להרכיב את המשפט הנכון.
  • תדמית ותרבות עסקית: ברומא התנהג כרומאי: אי אפשר לנתק את האנגלית העסקית מהכללים הבלתי כתובים של עולם העסקים, כללים שלעיתים נראים נוקשים מדי לישראלי הממוצע, אך יש להם חשיבות מכרעת כאשר רוצים להגיע אל המטרה ולשמור על מערכות יחסים לטווח ארוך.
  • התאמה אישית לכל תלמיד: אין חלופה להקניית השפה על פי הצרכים הייחודים של כל תלמיד ורמת הידע המוקדמת שלו. לכל תלמיד ישנו קצב אחר ונקודת חזקות או חלשות יותר שהוא מגיע איתן לשיעור הראשון. זהו ההבדל בין לימוד אצל מורה פרטי המקדיש את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד ובין לימוד בקבוצה, שבה קשה יותר לתת יחס אישי לכל תלמיד.
  • בחירה באוצר המילים הנכון: כאמור, אנגלית עסקית היא אנגלית שממוקדת בתחום מסוים, אך קיימים הבדלים בין אוצר המילים בתחומים כמו רפואה, הייטק, כלכלה ועוד. לכן, חובתו של המורה היא לדעת באיזה אוצר מילים. בחירה באוצר המילים הנכון מאפשר ללמוד אנגלית באופן אפקטיבי יותר ובמשך זמן קצר יותר.

 

ללמוד אנגלית עסקית עם רונית ארזי

כפי שבוודאי הבנתם, לא כל אחד יכול ללמד אנגלית עסקית במרכז, ולשם כך דרושים ידע וניסיון רבים. עם וותק של עשרות שנים ולימוד של מאות תלמידים מרוצים, אין ספק שאצל רונית ארזי תוכלו לממש את הפוטנציאל האישי שלכם ולשפר את האנגלית שלכם לעין שיעור.

 

לימודי אנגלית עסקית במרכז

 

אז במה עוד לימודי אנגלית עסקית במרכז יכולים לתרום לכם?

לימודי אנגלית עסקית במרכז יכולים לעזור לכם לשפר את האנגלית שלכם לצרכי עסקים בצורה ניכרת מבלי ללמוד במשך מאות שעות או לתרגל אלפי מילים חדשות. דבר זה מתאפשר הודות לכך שהאנגלית העסקית מתמקדת לרוב רק במה שצריך על מנת לתקשר עם אנשי עסקים אחרים או קולגות בחברות וארגונים אחרים. אצל רונית ארזי תוכלו להשיג בדיוק את המטרה הזו בזמן הנוח לכם.

 

התנהלות טובה יותר בתוך הארגון או מול לקוחות הנמצאים מעבר לים: בחברות וארגונים רבים מקובל כי כל התכתובת הפנימית במייל או במסמכים רשמיים מתקיימת באנגלית מכיוון שהשימוש במונחים מקצועיים והנטייה להשתמש בראשי תיבות מקצרת מאוד תהליכים ועוזרת להטמיע את הידע בארגון במהירות. הדבר נכון כמובן גם לפרילנסרים או צוותים קטנים המתכתבים עם לקוחות מחו"ל באופן שוטף.

ראיונות עבודה באנגלית: ראיונות עבודה בתחומים מסוימים וכמובן בחברות בחו"ל מתקיימים באנגלית. ידיעת האנגלית העסקית הרלוונטית תעזור לכם ליצור רושם ראשוני טוב יותר ותפוגג את המתח הרב שבלאו הכי נוצר בסיטואציה כזו.

מבחנים באנגלית: גם אם עברתם את מבחני הפסיכומטרי (או מבחן אמי"ר) בשלום, לימודי האנגלית יכולים לתרום לכם אם אתם מתכוננים לבחינות קבלה באוניברסיטאות בחו"ל בהם השפה השלטת היא אנגלית.  לדוגמה, אחד מהמבחנים הידועים ביותר הוא מבחן GMAT הנדרש מסטודנטים המעוניינים ללמוד לתואר שני במנהל עסקים.

העברת מצגות והרצאות: נדרשתם להציג מצגת באנגלית בפני אורחים חשובים מחברה או ארגון אחר?   לימודי אנגלית עסקית יוכלו לעזור לכם לשפר את קישורי הפרזנטציה שלכם באנגלית ולדבר בביטחון מלא גם אל מול קהל.

 

לימודי אנגלית עסקית במרכז עם רונית ארזי פוגעים בול

לא כל המורים והקורסים מספקים את אותה הרמה של לימודי אנגלית עסקית במרכז, ועליכם למצוא את מי שיידע לעזור לכם להתמקד בעיקר. במיוחד כאשר הזמן העומד לרשותכם הוא יקר מאין כמוהו. עם וותק של עשרות שנים ומאות תלמידים מרוצים, אתם יכולים להיות בטוחים שאצל רונית ארזי אתם נמצאים בידיים בטוחות.

לימודי אנגלית בקלי קלות עם המורה רונית ארזי

אנגלית עסקית במרכז

אנשים רבים בישראל משקיעים לא מעט בלימודים והתמקצעות בתחום עבודתם. עם זאת, ברגע האמת, כשמדובר על הצגת החברה שבה הם עובדים בשפה האנגלית – הם נאלמים דום. נשמע לכם מוכר? אם כך, לימודי אנגלית עסקית במרכז הם בדיוק בשבילכם! אינכם ניגשים למכרזים כאלה ואחרים כי התפקידים בהם כוללים שיחות או שיווק באנגלית? יודעים שאתם אנשי מקצוע נפלאים אך מתקשים לדבר ולהעביר הרצאה באנגלית? שמי רונית ארזי ואתם מוזמנים להתקשר אלי עוד היום כדי ללמוד אנגלית עסקית.

 

למה אנגלית עסקית במרכז זה משהו שכדאי להשקיע בו?

בתור אנשי מקצוע בתחומים כאלה ואחרים, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של למידה לכל אורך שנות הקריירה שלכם. אין זה באמת משנה אם אתם רופאים, מתכנתי מחשבים או עורכי דין, שכן הלמידה היא תמיד חלק מהעניין. אם אתם תוהים למה כדאי להשקיע גם בלימוד אנגלית עסקית במרכז, כדאי שתדעו שיש לכך מספר יתרונות בולטים:

  • הביטחון שלכם, בכל פעם כשתצטרכו לדבר באנגלית, ישתפר פלאים.
  • לא תגבילו את עצמכם במשרה מסוימת ותוכלו להגיש את המועמדות שלכם לכל משרה שתרצו.
  • תוכלו להיות נציגי החברה שבה אתם עובדים גם בכנסים מעניינים בחו"ל.

כשיודעים אנלית טובה ולא "שוברים את השיניים", הדברים נראים אחרת ואתם מציגים את עצמכם, ואת החברה שבה אתם עובדים, בצורה טובה פי כמה. גם לכם מגיע, אחת ולתמיד, לדעת אנגלית ברמה גבוהה כי אין ספק שזו השפה המשמעותית ביותר בימינו בעולם העסקים.

 

בואו ללמוד אנגלית איך שמתאים לכם

אני, רונית ארזי, עוסקת בכל מה שקשור ללימוד אנגלית עסקית כבר יותר מעשר שנים, כך שאיתי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. אני מאמינה שמי שלומד בצורה שמתאימה לו יכול להיות לתוצאות נהדרות בזמן יחסית קצר. מוזמנים ליצור עמי קשר עוד היום במספר: 054-8044999. אוכל להתאים את עצמי לצרכים, לדרישות וליכולות שלכם, כך שאין ספק שהחוויה תהיה גם נעימה ומהנה.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים