התקשרו 0548044999

לימודי אנגלית עסקית במרכז

אם יש לכם מטרה שהיא מעבר לעסק שלכם כאן בארץ, ומעבר לעבודה רק בישראל, אין ספק כי לימודי אנגלית עסקית במרכז יועילו לכם להגיע לשם במהירות. במרכז של רונית ארזי תוכלו לקבל את השיעורים וההכשרה שנחוצה לכל מי שרוצה לנהל מגעים עם אנשי עסקים בחו"ל, ובכך לקדם את עצמו להישגים כמו חתימה על עסקאות, שיתוף פעולה פורה בכל תחום שהוא, נטוורקינג והרחבת תחומי הפעילות שלו לא רק בישראל. אם גם אתם שואפים להגיע רחוק אין ספק שכלים כמו לימוד שפה עסקית וגינונים המתאימים למה שמקובל בעולם הם מה שנחוץ לכם.

לימודי אנגלית עסקית במרכז מקלים עליכם בגלל סיבות רבות

  • כשגרירים ונציגים של החברה שבה אתם מועסקים או אפילו של ארגונים דיפלומטיים אתם צריכים לייצג את עצמכם ואת מי ששלח אתכם בכבוד. אי ידיעת הקודים החברתיים או איך לדבר נכון עלולה להציג אתכם באור לא חיובי. אתם יכולים למנוע זאת על ידי הכשרה מראש.
  • מי שיודע לדבר יודע להשיג מטרות בצורה יעילה, כמו סגירת עסקה או ניהול משא ומתן בכל תחום שהוא, אפילו מדיני, ולכן חשיבות לימודי אנגלית עסקית במרכז היא גדולה.
  • תקשורת טובה יותר גם ללא מילים על ידי שיפור התדמית שלכם וגינוני תרבות עסקית היא חלק מלימודי השפה העסקית אצל רונית ארזי, מה שמקנה לכם עוד כמה נקודות זכות.
  • מכירות גדלות משום שאתם פשוט יודעים לתרגם נכון את הקוד העסקי ויודעים איך לענות ללקוחות הפוטנציאליים שלכם. חשבו כמה זה מתסכל לדעת את התשובה אבל ללא יכולת לתרגם אותה.
  • שפה עסקית נכונה מתאימה גם להרצאות ולפרזנטציות, מה שמעלה את המחיר והערך שלכם.

שיעורים פרטיים או בקבוצות

שיעורים פרטיים מקנים לכם את היכולת להתקדם הרבה יותר מהר משום שמדובר בהתקדמות אישית ותיקון מהיר. התרגול נעשה בקצב שמותאם לכם ואינכם צריכים לחכות לאחרים. כמו כן, וזה חשוב במיוחד לישראלים, אם אתם נבוכים מרמת השליטה שלכם בשפה ורוצים בכל זאת לתרגל זאת בפרטיות ובדיסקרטיות, זהו הפתרון האידיאלי עבורכם להגיע לתוצאות מהירות בקלות ויסודיות. ניסיון רב של מורה פרטית יכול לחולל פלאים ולכן אתם מוזמנים לנסות ללמוד שפה שתקדם אתכם בעסקים.

לימודי אנגלית עסקית במרכז עם רונית ארזי

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים