התקשרו 0548044999

לימודי אנגלית עסקית בתל אביב

מרכז העסקים הבינלאומי שהלך ונוסד באזור גוש דן מבטיח מגעים עם כל העולם בתחומי העסקים. לימודי אנגלית עסקית בתל אביב הפכו, אם כך, לצורך די חיוני למי שלא למד לדבר בקודים המוסכמים של העולם הזה. רונית ארזי, שבאה מתחום של לימודי שפות ואנגלית עסקית בשילוב עם שיפור התדמית למי שנחוץ לו, מציעה לכם את השפה והתרבות העסקית בשיעורים יסודיים ומעמיקים, שיעורים שנתפרים לפי רמתכם והצרכים של החברה שלכם. הלימודים מתאימים לכל מי שרוצה לנהל משא ומתן ומגעים עם חברות וגופים בחו"ל, והם מומלצים במיוחד.

מדוע נחוצים לימודי אנגלית עסקית בתל אביב?

  • תקשורת מתוחכמת ומלוטשת יותר היא התוצאה הראשונה והעיקרית של כל מי שמתחיל לימודי אנגלית עסקית. הצורך של הישראלים לעדן וללטש את השליטה שלהם באנגלית חיוני מאוד משום שאנחנו מתרגמים את השפה הישירה שלנו מבלי להבין לפעמים את הקודים התרבותיים שנהוגים בעולם העסקים הבינלאומי.
  • מי שיש לו כלים לנהל משא ומתן ועסקאות שונות מגיע לתוצאות טובות יותר. אין זה מספיק לסגור עסקה ולמכור, עדיף הרבה יותר לסגור עסקה בדיוק בתנאים שאותם רציתם ושמקדמים אתכם בהרבה. ללא דקויות השליטה בשפה העסקית יקשה עליכם להגיע להישגים משמעותיים כאלה.
  • נטוורקינג ומינגלינג הם לא פחות חשובים בעולם העבודה. אנשים נמדדים בעולם הזה גם ביכולות האישיות והחברתיות שלהם, במיוחד כאשר הם בחברה שבה חשובים הגינונים האלה מאוד. כאשר אתם מתארחים או מארחים נהוג גם לצאת לפעמים לבילויים או לכינוסים שבהם מקובל לנהל שיחות חולין שונות, אנגלית עסקית שמלמדת רונית ארזי על כל הרבדים שלה מאפשרת לכם לעשות זאת בלי מבוכה ושתיקות מעיקות.

מורה ללימוד שפות זרות נמדדת בניסיון ובידע 

אם יש לכם מורה ללימוד שפות זרות שיכולה להציג בפניכם את הניסיון והידע הרלוונטיים גם לעולם העסקים וגם לעולם השפות הזרות והעסקיות, הרי זה השילוב שמחפשים בדרך כלל. יש צורך בידע מהותי ומעשי של מי שמכיר את התחום הזה גם כדי לדעת איך לנהל שיחה וגם כדי לתת לכם את הכלים המיוחדים לכם כדי להגיע למטרות שאותן סימנתם לעצמכם.

לימודי אנגלית עסקית בתל אביב עם רונית ארזי

לימודי אנגלית עסקית בתל אביב: איך תדעו שאתם במקום טוב?

לימודי אנגלית עסקית בתל אביב הפכו לשירות נחשק בקרב מי שמתגורר בה ואפילו למי שגר בערים השכנות כגון רמת גן, הוד השרון, הרצליה, פ"ת וגבעתיים. אחת הסיבות לכך היא שגם אם תל אביב היא לא עיר הבירה של ישראל, הרי שהיא עדיין מהווה את המרכז העסקי והכלכלה שלה. כמורה פרטית, רונית ארזי יכולה להציע את מה שרבים אחרים בעיר אינם יכולים: לימודי אנגלית באיכות גבוהה בפורמט של אחד על אחד או בקבוצות קטנות. כך תוכלו לממש את הפוטנציאל המלא שלכם ולצאת עם כישורי אנגלית שיעזרו לכם להתנהל בעולם העסקי של היום.

 

  • האם יש בלימודים התאמה אישית לכל תלמיד? בניגוד לשיעורי אנגלית בתיכון או אפילו קורסים לתגבור אנגלית עבור ילדים ונוער, כאשר אתם לומדים אנגלית עסקית, חשוב שתהיה כימיה ביניכם לבין המורה. לא כל אחד מגיע עם אותה רמה מהבית, ולכן המורה חייב להיות סבלני וקשוב.
  • אווירה: מעבר לכימיה והרושם הראשוני שנוצר, האם אתם מרגישים שהלימודים מתנהלים באווירה טובה ובלי לחץ, או שאולי ישנה תחושה שהשעון שולט בעניינים? סביבת לימוד שלא נעים להיות בא לא תביא לתוצאות הרצויות.
  • האם יש בשיעורים את כל הדגשים שאתם צריכים? לדוגמה, תרגול בדיבור ובכתיבה, מיקוד באוצר המילים שרלוונטי למקצוע שלכם, טיפים לעמידה מול קהל וכו'.
  • האם יש תכנית שיעורים מסודרת? אם מספר השיעורים שאתם יכולים לקחת מוגבל חייבת להיות אפשרות ליצירה של מערך לימודים מסודר. מערך שכזה יוכל להביא אתכם מנקודת ההתחלה לנקודה שאליה אתם רוצים להגיע מבחינת הכישורים הרצויים ומבלי לחרוג ממסגרת הזמן שקבעתם לעצמכם.

 

רונית ארזי – ללמוד בצורה חכמה

בסופו של דבר, אם אתם מחפשים לימודי אנגלית עסקית בתל אביב, אבל משהו מעבר לשיעור פרונטלי עם לוח וגיר, רונית ארזי תוכל להציע לכם ללמוד בצורה חווייתית ומהנה. ניתן גם למקד את השיעורים במטרות ספציפיות כמו למשל כתיבת עבודת דוקטורט, הרצאה חשובה באנגלית, מסע עסקים חשוב וכו'. בזכות רונית תוכלו להרגיש שהלימודים הם מתנה של ממש.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים