התקשרו 0548044999

לימודי אנגלית עסקית בתל אביב

מרכז העסקים הבינלאומי שהלך ונוסד באזור גוש דן מבטיח מגעים עם כל העולם בתחומי העסקים. לימודי אנגלית עסקית בתל אביב הפכו, אם כך, לצורך די חיוני למי שלא למד לדבר בקודים המוסכמים של העולם הזה. רונית ארזי, שבאה מתחום של לימודי שפות ואנגלית עסקית בשילוב עם שיפור התדמית למי שנחוץ לו, מציעה לכם את השפה והתרבות העסקית בשיעורים יסודיים ומעמיקים, שיעורים שנתפרים לפי רמתכם והצרכים של החברה שלכם. הלימודים מתאימים לכל מי שרוצה לנהל משא ומתן ומגעים עם חברות וגופים בחו"ל, והם מומלצים במיוחד.

מדוע נחוצים לימודי אנגלית עסקית בתל אביב?

  • תקשורת מתוחכמת ומלוטשת יותר היא התוצאה הראשונה והעיקרית של כל מי שמתחיל לימודי אנגלית עסקית. הצורך של הישראלים לעדן וללטש את השליטה שלהם באנגלית חיוני מאוד משום שאנחנו מתרגמים את השפה הישירה שלנו מבלי להבין לפעמים את הקודים התרבותיים שנהוגים בעולם העסקים הבינלאומי.
  • מי שיש לו כלים לנהל משא ומתן ועסקאות שונות מגיע לתוצאות טובות יותר. אין זה מספיק לסגור עסקה ולמכור, עדיף הרבה יותר לסגור עסקה בדיוק בתנאים שאותם רציתם ושמקדמים אתכם בהרבה. ללא דקויות השליטה בשפה העסקית יקשה עליכם להגיע להישגים משמעותיים כאלה.
  • נטוורקינג ומינגלינג הם לא פחות חשובים בעולם העבודה. אנשים נמדדים בעולם הזה גם ביכולות האישיות והחברתיות שלהם, במיוחד כאשר הם בחברה שבה חשובים הגינונים האלה מאוד. כאשר אתם מתארחים או מארחים נהוג גם לצאת לפעמים לבילויים או לכינוסים שבהם מקובל לנהל שיחות חולין שונות, אנגלית עסקית שמלמדת רונית ארזי על כל הרבדים שלה מאפשרת לכם לעשות זאת בלי מבוכה ושתיקות מעיקות.

מורה ללימוד שפות זרות נמדדת בניסיון ובידע 

אם יש לכם מורה ללימוד שפות זרות שיכולה להציג בפניכם את הניסיון והידע הרלוונטיים גם לעולם העסקים וגם לעולם השפות הזרות והעסקיות, הרי זה השילוב שמחפשים בדרך כלל. יש צורך בידע מהותי ומעשי של מי שמכיר את התחום הזה גם כדי לדעת איך לנהל שיחה וגם כדי לתת לכם את הכלים המיוחדים לכם כדי להגיע למטרות שאותן סימנתם לעצמכם.

לימודי אנגלית עסקית בתל אביב עם רונית ארזי

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים