התקשרו 0548044999

לימודי אנגלית עסקית

קוראים לזה לימודי אנגלית עסקית אבל אנחנו יודעים שהשפה הרשמית והמתוחכמת הזאת שולטת גם בעולם הדיפלומטי וגם בעולם התעסוקה בכלל. אם יש לכם כוונות להתרחב לעבודה בחו"ל או לעבוד עם גורמי חוץ בצורה מכובדת, רונית ארזי מציעה לכם שיעורים מעמיקים ומותאמים לצרכים שלכם, המבוססים על הידע והניסיון שלה הן בשפות זרות ובשפה עסקית והן בבניית תדמית משופרת לאנשי עסקים ולכל מי שעובד עם העולם המתוחכם והמלוטש הבינלאומי. כך תוכלו להגיע לכל מטרה שהצבתם לעצמכם בתחום זה.

לימודי אנגלית עסקית מציגים לכם כמה יתרונות

  • בעולם תעסוקה משתנה כל ידע ומיומנות שתרכשו יעזרו לכם להתקדם ולהרחיב את מגוון אפשרויות הפרנסה שלכם. תוכלו להגיש מועמדות לכל עבודה שתוכלו לעשות מהבית גם אם היא בחו"ל, כל עוד אתם יכולים לדבר בשפה המקובלת בעולם זה. יש גינונים מסוימים שאינם נהוגים בעברית ולכן יש ללמוד אותם מהיסוד ולהגביר את הסיכוי שלכם להתקבל.
  • רילוקיישן הוא תמיד אפשרות, במיוחד בעולם התעסוקה המשתנה במהירות רבה בישראל. אתם עשויים להגיע מהר מאשר ציפיתם לתפקידים שונים בחו"ל, וככל שתלמדו לדבר נכון יותר כך גם תייצגו את עצמכם ואת החברה שלכם בצורה יותר מכובדת.
  • לימודי אנגלית עסקית מבטיחים לכם שליטה טובה יותר ברזי המשא ומתן ולמידה נכונה של חוזים ושל הסכמים. תוכלו להבין היטב כל סימן ואיתות שתקבלו ולתרגם אותם כמו שצריך לתגובה עסקית נכונה. זה לבדו יוכל להבטיח לכם יתרון על מתחרים אחרים שלכם שאינם שולטים בשפה העסקית.
  • תקשורת טובה יותר פירושה גם נטוורקינג טוב יותר לכל מטרה, ובמיוחד אם אתם מתכוונים להגיע לשליחות בחו"ל.

הוראת שפות עם ניסיון והתמחות

כאשר ההתמחות של המורה שלכם לשפות היא אנגלית עסקית יחד עם שיפור התדמית שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאה היא ליטוש מרבי של המיומנויות שלכם. בשביל זה חפשו מורה שיכולה להציג לכם רקורד של עשייה והיכרות עם התחום באופן אישי, ולא רק ידע רשמי בשפות. זוהי הדרך הטובה ביותר לוודא שתלמדו את השפה בצורה יסודית ומעמיקה לפי הצרכים שלכם מפי מורה שחיה שם בעצמה, עבדה בעולם העסקי ויודעת לתרגם זאת לשיעורים מועילים.

לימודי אנגלית עסקית בקלות עם רונית ארזי

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים