התקשרו 0548044999

מורה לאנגלית עסקית

חושש מראיון העבודה באנגלית? כוססת ציפורניים לקראת ההרצאה בלונדון? המצגת הטרנס-אטלנטית מוכנה אבל אתה ממש לא? לא בטוחה שתצליחי לקשור קשרים עסקיים בתערוכה מעבר לים? אנגלית עסקית מלוטשת וטבעית תסייע לכם להצליח, למכור, להוביל ולקשור קשרים כמו שמעולם לא האמנתם שאפשרי עבורכם.

אנגלית עסקית הינה מארג של מיומנויות שפה, פרזנטציה ותקשורת בין-אישית שהפכה לנורמה המקובלת בעולם העסקים והאקדמיה הבינלאומיים. לאמריקאים, אנגלים, אוסטרלים ולעמים אחרים קל להסתגל ולאמץ את כללי הקוד. לעומתם, ישראלים רבים מתקשים בכך.

ישראלים נחשבים לעם שדובר אנגלית ברמה גבוהה, הרבה יותר מעמים רבים באירופה ובאמריקה הלטינית, למשל. אך לרוב מדובר באנגלית מדוברת, עממית ומעט "סחבקית", כמו שאנחנו אוהבים. אנגלית עסקית לעומת זאת, זה סיפור אחר. ישראלים רבים, ביניהם מנכ"לים ומנהלים, פשוט הולכים בה לאיבוד, עושים טעיות מיותרות ו"מפספסים" עסקאות.

אז מדוע חשוב לדעת אנגלית עסקית, אתם שואלים? שאלה טובה. בכפר הגלובלי בו אנו חיים, אנגלית עסקית הפכה מזמן מלוקסוס לחובה. רבים מאתנו יודעים זאת, אבל חוששים שבגילם, הם לנצח יהיו "תקועים" עם אנגלית עממית. אלו הם חששות מאד שכיחים במקומותינו, אבל הם פשוט לא נכונים. אנגלית עסקית היא חובה והיא ניתנת ללימוד. אבל מדוע היא כל כך חשובה?

להלן מספר דוגמאות: מנכ"ל שמנסה לחדור לשווקים בינלאומיים חייב לצלוח את מחסום השפה על מנת לשווק את שירותי החברה. בעלת עסק שמעוניינת למכור את מוצריה מעבר לים תתקשה בכך ללא המיומנויות ואוצר המילים המתאימים לנטוורקינג ולקידום מכירות. עובד שמעונין למצוא עבודה מאתגרת בחו"ל, או להשתלב בחברה גלובלית כאן בארץ, חייב להוכיח שליטה בשפה עסקית באנגלית, הן בתחום ההתמחות שלו והן באופן כללי. כנ"ל לגבי הדוקטורנטית שמחפשת קשרים באוניברסיטאות ובמכוני המחקר השונים.

כיום, אנגלית עסקית נתפשת כמיומנות must have במגזר העסקי, הציבורי והאקדמי. לעיתים קרובות, מדובר בהבדל בין התקדמות לעמידה במקום, בין הצלחה לכישלון, בין פתיחת הדלת לסגירתה. החדשות הטובות? אנגלית עסקית ניתנת ללמידה, וזה יכול להיות אפילו קל, מהיר ומהנה.

מורה לאנגלית עסקית - רונית ארזי

מורה לאנגלית עסקית – רונית ארזי

יש המון מקצועות שאפשר ללמוד לשם השכלה רחבה, אבל שפה ותרבות עסקית הוא אולי המקצוע שעומד לקחת אתכם הכי רחוק בעולם של הזדמנויות פתוחות מכל עבר. מורה לאנגלית עסקית יכולה להוביל אתכם במבוך הזה של שפה וקוד התנהגות שאינם מוכרים להרבה ישראלים, וזה בדיוק מה שרונית ארזי משתדלת לעשות כאשר היא מלמדת אתכם אנגלית עסקית מדובר לא רק בקוד דיבור אלא גם בעבודה על התדמית האישית והעסקית שלכם כדי שתוכלו להשתלב בשוק התעסוקה והעסקים בקלות ולהגיע להישגים ניכרים.

מה יכולה להציע לכם מורה לאנגלית עסקית?

  • גישה לעולם העסקים הבינלאומי חיוני לכל מי שרוצה למצוא בו עבודה או לנהל שם את הקשרים שהוא רוצה ליצור עבור החברה שלו. כדי לשבת עם אנשי עסקים מחו"ל וכדי להגיש בקשות מועמדות למשרות בינלאומיות יש לדעת כיצד לפנות וכיצד לנהל שיחה ומשא ומתן. זהו הא'-ב' של כל המגעים של הישראלים בחו"ל ולא כולם לומדים לעשות זאת נכון.
  • מניעת טעויות מביכות שנוהגים לעשות ישראלים שמתרגמים את מה שראו בסרטים או את העברית שלהם לאנגלית שנראית להם נכונה, זוהי מטרה לא פחות חשובה של רונית ארזי, מורה לאנגלית עסקית. בכך תוכלו להגביר עוד יותר את המכירות שלכם, למנוע מעצמכם אכזבות כאשר אתם תולים תקוות במגעים לעסקות וקבלה לעבודה. זה גם משפר את התדמית שלכם ומשאיר רושם טוב על גורמים בינלאומיים.
  • תהליך ממוקד של לימודים פרטיים לאנגלית עסקית יכול לשפר אצלכם את הידע והשליטה בו בצורה חסכנית בזמן. כאשר אתם עושים זאת אחד על אחד אתם מאתרים את כל החולשות שלכם בשפה הזרה ולומדים מחדש מה שנחוץ לכם כדי לעבור את המטלה שלכם בחו"ל בצורה מכובדת ויעילה.

ללמוד אנגלית עם הטובים ביותר

אנגלית היא לא רק שפה אלא גם תרבות, וכאשר אתם לומדים אותה גם כתרבות עסקית עם מי שאכן התנסתה בשני התחומים אתם מקבלים את כל הידע שנחוץ לכם. אתם מגדילים את הסיכוי שלכם להצליח בעסקאות השונות ומגדילים את הסיכוי שלכם להתקבל לעבודה או להצליח להעביר הרצאה או פרזנטציה בלי תקלות מיותרות.

לשיחת ייעוץ עם רונית ארזי, מורה לאנגלית עסקית, צרו קשר בטלפון 054-804499 או בדוא"לronit@ronitarazi.co.il. למדו אנגלית בקלי קלות!

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים