התקשרו 0548044999

מורה פרטית לאנגלית עסקית

אנשים רבים מתביישים ללמוד שפה זרה בכיתה עם אנשים נוספים, ובמיוחד אנגלית שנחשבת לשפה שרבים שולטים בה. בדיוק בגלל זה מורה פרטית לאנגלית עסקית יכולה למנוע מכם את המבוכה שכרוכה בכך, ועוד תרוויחו התקדמות מהירה ולימודים יסודיים שמותאמים בדיוק לרמה שלכם. זה בדיוק מה שמציעה לכם רונית ארזי, מורה לשפות זרות שיש לה גם ניסיון וידע עמוק בעולם העסקים, שילוב מצוין שמבטיח לכם את כל הכלים שנחוצים לכם כדי להצליח שם בניהול עסקאות ומגעים בין לאומיים. כל זאת, בכיתה פרטית ובמעקב אישי.

למה להיעזר בשירותי מורה פרטית לאנגלית עסקית?

  • כדי להתקדם מהר יותר בלימודים ידוע שמורה פרטית שעוקבת אישית אחר הרמה וההתקדמות שלכם היא יעילה יותר מאשר לימודים בכיתה רגילה. בצורה כזאת אתם עולים על כל הנקודות של הידע שחסר לכם ומשלימים אותן בקלות וביעילות. זה נכון עוד יותר כאשר מדובר בלימודי שפה שיכולים לתת לכם כלים לעולם העסקים או לכל שליחות שאליה אתם יוצאים.
  • התאמה מושלמת לצרכים שלכם שיכולים להיות שונים מאשר של האחרים. אם יש מישהו שזקוק לסגירת עסקה בתחום האופנה זה שונה ממי שיוצא לשליחות ציבורית וזקוק לידע שונה לגמרי. במובן הזה מורה פרטית לאנגלית עסקית מציעה לכם תכנית לימודים שמתאימה לכם מבלי לבזבז זמן על ידע שאינו נחוץ לכם. הלימודים יעילים, חסכניים ומספקים יותר.
  • תקשורת טובה יותר באנגלית עסקית היא תקשורת של מי שמבין את כל הדקויות של השפה המלוטשת הזאת. לישראלים שגדלו כאן קשה לפעמים להבין זאת ולכן במקרים רבים יש לתרגם את המונחים הישראליים השונים למונחים מעודנים ומתוחכמים יותר כדי להבין את עומק השוני בין המנטליות המקומית לבינלאומית.
  • הישגים רבים יותר מובטחים לכל מי ששולט בשפה שבה הוא מצליח לפענח את שותפיו לעסקים ולענות להם על כל הצרכים שלהם.

ידע וניסיון הם המפתח

המפתח למורה טובה לשפות זרות הם הידע והניסיון הנחוצים לה. כאשר אתם מוצאים מי שגם מכירה את עולם העסקים וגם מציגה ידע ברמת שפת אם לא רק של השפה אלא גם של התרבות, זוהי מורה שתצליח להעביר זאת גם אליכם.

מורה פרטית לאנגלית עסקית - רונית ארזי

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים