התקשרו 0548044999

מורה פרטית ללימוד אנגלית עסקית

דווקא האנשים המוצלחים והמתקדמים ביותר מוצאים משום מה את עצמם נבוכים כאשר הם צריכים ללמוד גינונים עסקיים וכיצד לשפר את תדמיתם בעיני עמיתים מחו"ל. להם מיועדת מורה פרטית ללימוד אנגלית עסקית, כאשר מובילה את השיעורים ומנהלת את תכנית הלימודים רונית ארזי, מורה ששולטת בכמה שפות ונוסף על כך גם ידע על יצירת תדמית נכונה לעסקים. אין ולו איש עסקים אחד שלא מבין את חשיבות השפה העסקית ככלי עבודה לקידום עצמי וגם לקידום של החברה שלו, ולכן כל שיעור שתוכלו לקחת בנושא זה יעזור לכם לשפר את ביצועי החברה שלכם.

מורה פרטית ללימוד אנגלית עסקית מציעה לכם מגוון יתרונות

  • שליטה ברזי השפה אינה רק מליצה כי אם הבטחה ממומשת. כאשר אתם נפגשים עם אנשי עסקים אתם מרגישים מגושמים משום שברור לכם שאי אפשר לתרגם אחד לאחד את השפה העברית, אלא שיש למצוא את הביטויים המתאימים לתרבות שלהם. זהו הרגע שבו כדאי לכם למצוא את המורה המתאימה לכם ללימוד השפה העסקית.
  • לימודי אנגלית עסקית בעזרת מורה פרטית נעשים בקצב שלכם, מבלי להכריח אתכם לעמוד בקצב של הכיתה כאשר אתם עדיין לא שולטים בכל מה שלמדתם בשיעור הקודם. התרגול אישי ומאפשר לכם לדבר גם ללא מבוכה מכך שאתם אולי לא שולטים בכל מילה. זו בדיוק המטרה של שיעור פרטי.
  • התאמת השיעור באנגלית עסקית לצרכים שלכם כאנשי עסקים וכבעלי תפקידים או לצרכים של החברה שלכם. אם אתם בדרך לסגירת עסקה מסוימת והצורך שלכם הוא ללמוד לנהל משא מתן ולהבין כיצד לתרגם את הסימנים המילוליים והלא מילוליים של הצד השני, לימודי השפה העסקית על גינוניה ייתנו לכם יותר כלים להבין זאת ולצלוח את הדרך אל סגירת העסקה.

לבחור במורה פרטית ללימוד אנגלית עסקית

מורה פרטית צריכה להיות בעלת הידע בשפות וגם בשפה עסקית, אבל גם להיות נעימה ותקשורתית מספיק כדי להבין את בניית התדמית שלכם מבלי להביך אתכם. את זה יש לעשות בצורה אלגנטית ומכבדת ולפי המורה שתבחרו תדעו אם הגעתם למקום הנכון שמאפשר לכם ללמוד בצורה יעילה ומכבדת.

מורה פרטית ללימוד אנגלית עסקית - רונית ארזי

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים