התקשרו 0548044999

קורס אנגלית עסקית בתל אביב

אנגלית עסקית אינה שפה נוספת שטרם התוודעתם אליה, אלא נגזרת מאותה השפה הנהוגה בעיקר בעולם העסקים בשוק הבינלאומי. אם אתם מעוניינים "להעלות" את הרמה העסקית שלכם ולהצליח גם מעבר לים, קורס אנגלית עסקית בתל אביב יקנה לכם את הכלים והמיומנויות כדי שתוכלו לנהל עסקים כראוי ובמקצועיות גם מחוץ לגזרה הארץ ישראלית. רונית ארזי, מורה לאנגלית עסקית, מוכיחה שניתן ללמוד אנגלית עסקית בקלי קלות.

כיצד נערך קורס אנגלית עסקית בתל אביב?

בבתי הספר ובאקדמיה לרוב נערכים שיעורי אנגלית. מערך השיעור בדרך כלל זהה – המורה נדרשת להעביר את תכנית הלימודים המצופה ממנה מתחילת הקורס או הסמסטר ועד לסופו. כלומר, על התלמידים לדבוק בקצב של השיעור ולא להפך. מאידך, קורס אנגלית עסקית בתל אביב נערך במסגרת שיעור פרטי.

בשיעור הפרטי, תכנית הלימודים מותאמת עבור התלמיד באופן ייחודי וייעודי. כלומר, בהתאם לצרכיו, לרמתו וליעדיו. ובהרחבה –

  • בודקים את רמתו של התלמיד – ראשית, מבוצעת הערכה בהקשר לשליטתו של התלמיד בשפה האנגלית במטרה להתאים את רמת השיעור וקצב ההתקדמות.
  • בוחנים את מטרותיו של התלמיד – במטרה למקד את תכנית הלימודים ולשים את הדגש על התכנים הרצויים, יש להבין מהם יעדיו של התלמיד. כלומר, האם הוא נדרש ללמוד אנגלית עסקית בכדי למכור כראוי, כדי לנהל משא ומתן, כדי לשלוט בכתיבה אנגלית עסקית-רשמית וכן הלאה.

הסביבה הפרטית בה מתבצע השיעור מאפשרת לכל תלמיד, גם לביישנים יותר בחבורה, להרגיש בנוח לקחת חלק פעיל בשיעור. בכדי ללמוד שפה כראוי, יש ללמוד את ההיבטים התיאורטיים וכן המעשיים שלה. לכן, יש לתרגל את התכנים, בין אם מדובר באנגלית כתובה ובין אם מדובר באנגלית מדוברת.

סביבת למידה קבוצתית מצומצמת ואינטימית תאפשר לשפר את מיומנויות התקשורת הבין-אישית תוך תרגול החומר הנלמד בשיעור ויצירת שיח לוגי הולם.

מתמקדים בביזנס

קורס האנגלית העסקית שם דגש גם על היבטים עסקיים, כגון מיתוג וייצוג עצמי, יצירת משא ומתן וכן יכולות שכנוע ויצירת תקשורת בינאישית. כלומר, מלבד הפן השפתי, תוכלו לייעל ולשכלל את מיומנויותיכם העסקיות באמצעות למידה ממקור ראשון אשר עסקה בייעוץ תדמית עסקית.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים