התקשרו 0548044999

שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים

בניגוד לעבר, היום הצעירים קולטים את השפה האנגלית די בקלות בזכות המדיה החברתית. לעומת זאת, נחוצים שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים שמתקשים להדביק את הקצב שבו נכנסת האנגלית לכל תחום בחיינו. מכיוון שהאינטרנט הפך לחלק כל כך חשוב בכל ההתנהלות שלנו, כולל מגע עם רשויות ממשלה, רונית ארזי מציעה לכם שיעורים פרטיים בשיטה ממוקדת שמסייעת לכם ללמוד אנגלית בקלות ובמהירות לצרכים השונים שלכם. זוהי שיטה שמבטיחה לכם הישגים ויכולת להתנהל בשפה זו בעל פה וגם בכתב למטרותיכם.

כיצד עוזרים שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים?

  • שיעורים פרטיים באנגלית מיועדים למי שזקוקים לקצב אישי אחר מאשר בכיתה, וזה קשור בעיקר למבוגרים שיכולת הלמידה שלהם אטית יותר. מצד שני, הם גם זקוקים להשלמות מסוימות ולכן שיעורים פרטיים בעזרת רונית ארזי יהיו הדרך הטובה ביותר לאתר את הפערים בשפה ולהשלים אותם בצורה ממוקדת ויעילה.
  • עצמאותם של אנשים בהתנהלות באינטרנט ובכלל חשובה מאוד ולכן האפשרות של שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים עוזרת. כך יוכלו גם להיות עצמאיים ולבצע את כל הפעולות הנדרשות באפליקציות ובאתרים השונים, גם של בנקים וגם של משרדי ממשלה, משום שלאט לאט זוהי הצורה היחידה שבה נקבל שירות בעתיד.
  • ידע באנגלית מעשיר את העולם התרבותי שלכם בספרות וביצירות קולנוע וטלוויזיה שכדאי מאוד להבין בשפת המקור.
  • מי שאוהב נסיעות לחו"ל ורוצה להיות בטוח שהוא מצליח להבין את כל מה שנאמר לו, את כל החוזים והתנאים של השירותים שהוא רוכש, אנגלית טובה תבטיח שלא יהיו טעויות ושתוכלו להגיע לכל המקומות שתרצו ולקבל את כל מה ששילמתם עליו.
  • אנגלית חשובה גם למי שרוצה לנהל שיחות עם חברים בחו"ל או עם בני משפחה שאינם מדברים עברית, וזה עוזר להם לשמור על קשר טוב.

שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים – ללמוד מהטובים ביותר

מורה פרטית לאנגלית שיש לה גם סבלנות למבוגרים היא מורה שיודעת להעביר להם את כל הידע בשפה זו, מבלי להתקדם מהר מדי. חשוב מאוד שהמורה שלכם תהיה קשובה אליכם כדי שלא תתביישו לשאול אותה על כל מה שלא הבנתם. כך תוכלו לוודא שהאנגלית שלכם משתפרת באמת ואתם מפיקים את המרב מהשיעורים.

שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים

שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים – למה לכל אחד כדאי לקחת אותם?

בעולם שבו קל כל כך לתקשר עם אנשים מכל מקום בכדור הארץ, שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים הם כבר לא בגדר פריבילגיה. כל מי שמרגיש שהאנגלית שלו זקוקה לשיפור, ה בהבנה, הן בכתיבה או בדיבור, יכול לקחת שיעורים פרטיים, לשפר את האנגלית שבפיו ולהרגיש הרבה יותר ביטחון עצמי. אבל לפני שעושים זאת, חשוב לבחור במורה הנכון, כזה שיוכל להבין אילו נקודות זקוקות לשיפור ולעבוד עליהן עם התלמיד. כך בדיוק מלמדת רונית ארזי, מורה פרטית לאנגלית עם ניסיון במגוון של שיטות לימוד וצרכים שונים כגון אנגלית עסקית, אנגלית לאקדמאים, שיפור הדיבור וההגייה ועוד.

כי הם מרחיבים את האופקים: כאשר אתם משפרים את האנגלית שלכם, נפתח לפניכם עולם שלם של ספרים, אתרי אינטרנט ותוכניות זרות שלא ניתן למצוא בעברית. אתם כבר לא חייבים להסתפק רק במה שמישהו החליט ששווה לתרגם אותו…

כי אנגלית היא שפה בין לאומית: אנגלית היא השפה השולטת בעולם ואנשים ממדינות זרות מתקשרים זה עם זה באמצעותה בעולם הווירטואלי וגם בעולם הממשי. לכן, אנגלית תעזור לכם מאוד כאשר אתם נוסעים לחופשה או צריכים לתקשר עם גופים רשמיים במדינות זרות, אפילו אם זו רק בדיקה בשדה התעופה…

כי היא יכולה להזניק את הקריירה שלכם: אין היום כמעט חברה או ארגון שלפחות חלק מהפעילות שלו לא מתקיימת באנגלית. זו לא תמיד דרישת חובה, אבל אין ספק שידיעת אנגלית ברמה טובה היא כיום שער כניסה להרבה מאוד משרות ותפקידים בכירים במשק.

שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים עם רונית ארזי – הניסיון מדבר בעד עצמו

רונית ארזי הגיעה מעולם הייעוץ התדמיתי, אך מהר מאוד הבינה שידיעת השפה האנגלית היא חלק בלתי נפרד מבניית התדמית העסקית והיום שיעורי פרטיים באנגלית למבוגרים הפכו לתחום העיסוק העיקרי שלה. רונית מביאה את הניסיון הרב ובכך היא יכולה לא רק להתאים את עצמה לכל תלמיד, אלא גם להעניק ערך מוסף בדמות תרגול יכולות הפרזנטציה ועמידה מול קהל דובר אנגלית.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים