התקשרו 0548044999

אנגלית בקלי קלות

אנגלית בקלי קלות עם שיעורים פרטיים אחד על אחד

אנגלית בקלי קלות– כמעט מדי יום אני נתקלת באנשי עסקים ומנהלים ישראלים שאינם מצליחים להתבטא באנגלית כפי שהיו רוצים, ומוצאים את עצמם "שוברים שיניים" בניסיון לקיים שיחה. כמורה לשפות אני מבינה את החשיבות של יכולת התבטאות, בכל שפה ובכל מקום. חוסר היכולת להגיד את מה שהתכוונת יכול להיות מתסכל, כמו גם להשפיע על האופן שבו תופסים אותך האחרים. לימוד שפה הוא העיקר, אולם שפה אינה רק אוצר מילים ודקדוק. ההופעה, הקלילות, צורת הביטוי – לכולם חשיבות בהצגה עצמית מוצלחת. לכן, מניסיוני כיועצת תדמית ותרבות עסקית אני משלבת בלימודי השפה גם כלים העוזרים לפתח ביטחון עצמי והופעה. דמיינו את עצמכם משוחחים בקלילות במסיבת קוקטייל, בקבלת פנים בכנס מקצועי,אנגלית בקלי קלות בפרזנטציה עסקית או פשוט בשיחה ידידותית עם שכן לטיסה. ברוב המקרים פחות חשובה המילה המדויקת, אלא האופן שבה היא נאמרת.

לימודי אנגלית בקלי קלות

לימודי אנגלית בקלי קלות יעזרו לכם להוציא מעצמכם את הידע שכבר צברתם מבלי לשים לב, ולרכוש ידע חדש בקלות, בכיף ובלי סבל וייסורים הכרוכים לעיתים בלמידה, והמונעים מרבים לעשות את הצעד לקראת הרחבת אופקיהם. היישום של השפה אנגלית בכל תחומי החיים חשוב לנו במיוחד בעידן של מדיה חברתית ושל מעבר לשירותי אונליין בכל דבר. אנגלית הינה חובה, ולכן רונית ארזי תשמח ללמד את השפה לכל מי שחסרה לו שליטה בכך, כדי שתוכלו להתנהל טוב יותר בעולם שכולו דובר אנגלית.

אנגלית בקלי קלות עם רונית ארזי

מה תוכלו לעשות אם תלמדו אנגלית בקלי קלות?

  • אנגלית הינה שפת העסקים כיום. העולם הוא מעין רשת גלובלית המקשרת את כולם, ועל אנשי העסקים להכיר את השפה על מנת שיוכלו לתקשר עם עמיתיהם במדינות שונות, וליצור קשרים עסקיים וחברתיים.
  • יהיה לכם קל יותר לקרוא מסמכים רשמיים, כולל כל מה שקשור לקניות בעידן החנויות האינטרנטיות, או להתכתב עם גורמים רשמיים בחו"ל. תוכלו לנהל בעצמכם שיחות ועידה באנגלית, לסגור עסקאות וכן לגלוש ללא תרגום באתרים שמעניינים אתכם.
  • אם אתם זקוקים לאנגלית בעבודה זה הזמן לשפר את הידע שלכם כדי לייצג את מקום העבודה שלכם בצורה מכובדת יותר וכדי להבין מה כותבים לכם. אין ספק שאי הבנות רבות יכולות להימנע אם תדעו אנגלית בקלי קלות במידה מספקת כדי להבין את השפה הרשמית שבה כותבים לכם.
  • תוכלו לנהל שיחות בקלות בכל מקום בחו"ל ולהגיע לאן שאתם רוצים באמת במקום להתפשר על מה שמציעים לכם. תוכלו גם לדבר עם תיירים בישראל ובכלל, לנהל שיחות מעניינות במדיה החברתית ובכך להרחיב את מעגל ההיכרויות והעניין שלכם.

ללמוד שפה נוספת בפשטות

בסופו של דבר, אנגלית היא שפה שכבר די מוטמעת בנו משום שאנחנו שומעים אותה כמעט בכל מקום. אפשר לסדר את כל הידע הזה וללמוד עוד אנגלית אחרי שמשפרים את הביטחון העצמי, ומתחילים להתקדם בעזרת מורה מנוסה שיש לה לא רק ידע בשפה אלא גם שיטות לימוד יעילות וממוקדות כדי לשפר את השליטה והביטחון העצמי שלכם באנגלית.

לימודי אנגלית בקלי קלות עם המורה רונית ארזי

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים