התקשרו 0548044999

אנגלית עסקית בפתח תקווה

מחפשים אחר שיעורי אנגלית עסקית בפתח תקווה? הגעתם למקום הנכון! רונית ארזי הינה מורה לאנגלית עסקית באזור המרכז אשר תשמח להעניק לכם את שירותיה. אנגלית עסקית דורשת עבודה משמעותית בשני רבדים עיקריים. הרובד הראשון הינו כמובן למידה ושליטה בשפה עצמה אך הרובד השני הינו עמוק יותר כיוון שהוא נוגע באמונה שלנו לגבי עצמנו ובביטחוננו האישי אשר פעמים רבות מונע מאתנו להשתמש בשפה כראוי. עבודה נכונה ומדויקת תאפשר לכם לדבר באופן שוטף למרות כל החששות.

 

טיפים ללימודי אנגלית עסקית בפתח תקווה

החלטתם לקחת את עצמכם בידיים ולשפר את האנגלית שלכם? אין ספק כי מדובר במהלך חכם שכן כיום מקומות תעסוקה רבים מבקשים אנגלית עסקית כדרישת סף עוד טרם הריאיון. אם כך, כיצד מוצאים את המורה או שיטת הלימוד הנכונה? בדיוק כך:

  • המלצות- לימודי אנגלית עסקית נחשבים לאחד מתחומי הלימוד הפופולריים ביותר כיום. סקר קצר בין חברים, מכרים או בני משפחה יגלה לכם שרבים מהם כבר עברו קורס שכזה, נעזרו במורה או עתידים לעשות זאת. המלצה מקרובים היא הדרך הטובה ביותר לבחור מורה.
  • אינטרנט- כיום ניתן למצוא באינטרנט את כל המידע לו אנו זקוקים בכל נושא שבעולם. חפשו אחר המלצות או ביקורות בנוגע למורים שונים, בקרו באתרי האינטרנט שלהם או בדפים ברשתות החברתיות וקבלו החלטה.
  • פגישת היכרות- כמובן שאין תחליף לפגישה פנים מול פנים. קבעו פגישה עם מספר מורים המרגישים לכם שייכים על מנת לבחון אינטראקציה ראשונית וכמובן התאמה.

 

בחירת המורה הנכון

אין ספק כי על מנת להצליח יש להשקיע את מלוא המאמצים בתהליך הלמידה אך מקומו של המורה לא פחות חשוב בתהליך מעין זה. בחירת המורה עתידה להשפיע רבות על ההצלחה שלכם שכן אינטראקציה טובה, חיבור טוב והתאמת שיטת הלימוד הנכונה עבורכם תעזור לכם לצעוד בבטחה אל עבר רכישת השפה. רונית ארזי תספק עבורכם בדיוק את המענה הזה. לרונית ניסיון רב והיכרות עם מגוון רחב של תלמידים שונים. בעזרת הידע שצברה בשנים הללו היא תוכל להתאים עבור כל תלמיד בדיוק את הדרך הנכונה שתוביל אותו להצלחה בטוחה.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים