התקשרו 0548044999

לימוד אנגלית מעמיק במינימום זמן

עסוקים? כמה זמן לוקח ללמוד אנגלית עסקית? תהליך ממוקד וייחודי מאפשר לימוד מעמיק של היסודות החשובים באמת, תוך מינימום זמן.

אנגלית עסקית הינה שפה בעלת מכלול חוקים וניואנסים, ועל מנת ללמוד אותה כראוי יש להקדיש זמן לתהליך. יחד עם זאת, זה לא אומר שתהליך הלימוד צריך להיות ארוך. נהפוך הוא.

כמורה פרטית לאנגלית עסקית, לא אתפשר על איכות. מצד שני, אני יודעת עד כמה לקוחותיי עסוקים. אני גם יודעת שלעתים עלי להכין את תלמידיי לפרזנטציה, הרצאה או ראיון עבודה בלחץ של זמן. עלי לתת את מירב הכלים במינימום זמן. וזה מה שאני עושה, במיומנות, במקצועיות ובאהבה.

עם השנים, פיתחתי טכניקות ושיטות להענקת מקסימום ידע ויכולות במינימום זמן. בין אם מדובר בתהליך עם דד-ליין קשיח או בלימוד ללא תאריך סיום מוגדר, אני מקנה לתלמידים שלי ביטחון עצמי במיומנויות השיחה שלהם באנגלית במהירות שיא, ומחויבת להתקדמות מהירה באווירה תומכת ורגועה.

בסופו של יום, תלמידיי זוכים למקסימום ידע ויכולות, מבלי שיאלצו להקריב זמן רב לשם כך. אחד מתלמידי המרוצים אמר לי לא מזמן: "אם היו אומרים לי שאוכל לדבר אנגלית בפגישה עסקית בעוד חודשיים, לא הייתי מאמין". באנגלית קוראים לזה time efficient. בעברית קוראים לזה משתלם.

לשיחת ייעוץ עם רונית ארזי, מורה לאנגלית עסקית במרכז, צרו קשר בטלפון 054-804499 או בדוא"לronit@ronitarazi.co.il . למדו אנגלית בקלי קלות!

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים